Pogoda jutro Pogoda Poznań
2918
Lato na Targach
EVENT
trwa od Środa, 2019.07.10 do Niedziela, 2019.08.25
Czy weźmiesz udział? Wezmę udział Być może Nie

Aż 13 seansów filmowych pod chmurką, plaża w środku miasta, fontanna, strefa wypoczynku z hamakami, plac zabaw, zajęcia sportowe i rekreacyjne, animacje dla dzieci, działania prozdrowotne, czytelnia – to wszystko w ramach Lata na Targach.

Siódma edycja wydarzenia dla poznaniaków to siedem tygodni atrakcji dostępnych od środy do niedzieli.

W każdą środę i czwartek w ramach kina plenerowego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wyświetlane będę filmowe hity. W scenerii ogrodu letniego zobaczymy m.in. „Bohemian Rhapsody”, „Green Book”, czy „Zimną wojnę”.

Środy są także dedykowane wszystkim, którzy dbają o siebie, chcą wykonać bezpłatne badania lekarskie i uzyskać porady medyczne. „Lato zdrowe i międzypokoleniowe” organizowane z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych UMP będzie odbywało się cyklicznie w godzinach 10.00-16.00. Obok profilaktyki i działań popularyzujących zdrowy styl życia w każdą środę na uczestników zajęć czeka wiele dodatkowych warsztatów i zabaw przygotowanych przez Partnerów akcji. W programie tegorocznego „Lata” są również „Piątki z PeWuKą”, czyli m.in. zwiedzanie terenu targów, prelekcje i gry miejskie związane w Powszechną Wystawą Krajową.

Z kolei soboty i niedziele upłyną pod znakiem sportu. Na „Piłkarskie emocje z Akademią Reissa” Grupa MTP zaprasza w godzinach 11.00-13.00 (zajęcia z trenerami na boisku z nawierzchnią ze sztucznej trawy), natomiast na „Weekendowe warsztaty rolkowe z RollRunners” z instruktorem od 16.00 do 19.00 (z możliwością wypożyczenia sprzętu). Codziennie od środy do niedzieli dzieci będą miały okazję skorzystać z zajęć prowadzonych przez animatorów, a rodzice w tym czasie mogą odpocząć na hamakach, poduchach oraz plażowych leżakach i poczytać książki z zasobów czytelni. Przez cały czas w pawilonie nr 1 dostępne będą boiska, stoły oraz sprzęt do gry w tenisa stołowego, koszykówkę, piłkę nożną i badmintona. Nowością w tegorocznej edycji są hulajnogi elektryczne, którymi będzie można wybrać się na przejażdżkę alejkami targowymi.

Lokalizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 1 oraz ogród letni przy pawilonie Poznań Congress Center, wejście bramą nr 10 od ulicy Głogowskiej, między pawilonami 1 i 2.

• zobacz więcej informacji o Międzynarodowe Targi Poznańskie
• Zapisz się do naszego newslettera - najświeższe wydarzenia codziennie na Twój e-mail

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.